Osztályok

Előkészítő

Tanító - Hideg Erika

1 BANDI DÁVID2 BANDI REBEKA3 BARATOSI NORBERT-RAFAEL4 BERECZKI KRISZTIAN-ROBERT5 BOROS ISTVÁN6 ENYEDI NOÉMI-BARBARA7 GERGELY ÁBEL-ISTVÁN8 JAKAB SÁNDOR-JÓZSEF9 KADAR KRISZTA-ERZSÉBET10 KELEMEN MÁRK-ÁBEL11 KOVACS-P ISTVÁN-ÁDÁM12 MARTON TIMEA-KINGA13 NAGY ROBERT-GABRIEL14 OLTEAN MARK-EDUARD15 RÁDULY ZOLTÁN-CSABA16 STANCIU AIME-MIRIAM17 SZASZ KÁLEB-ZSOLT18 SZŐLLŐSI GIULIA-RENATA19 TOTH MILÁN-OSSZIÁN

I.

Tanító - Hover Judit

1 BAGA LAURA2 CÎMPAN DAVID ERIK3 CSERESZNYES ARTÚR BALAZS4 CSIKI RENÁTA5 FÜLÖP ERVIN-GABRIEL6 HIDEG TAMÁS7 IUHOS RÉKA - BRIGITTA8 KISS SZIDONIA9 KOVACS-JANKÓ HELÉNA-ESZTER10 MUNTEAN DÁNIEL ZALÁN11 NAGY JULIA12 SZABO KRISZTIAN SZILAMÉR13 TĂTĂRUŞ CSILLA ILONKA14 TRÁIER KINGA15 VARGA BRIGITTA REBEKA

II.

Tanító - Domokos Erika

1 BÁGYUI BEÁTA2 CSERESZNYES KRISTÓF HUNOR3 FEHER IMRE4 FODOR AMÁLIA RENÁTA5 GYŐRKŐS-MÁNYI ÁRON6 HOKA IZABELLA7 IACOB SOFIA-ISABELA8 IANKÓ EVELIN TIMEA9 IANOSI MÁRTON10 KEREKES KIS FAZAKAS ÁKOS11 KISS CSILLA12 KOZMAC REBECA MAYA13 LÁSZLO-VARGA SZILVIA14 LUPAȘ DORISZ-VIVIEN15 NETE CRISTIAN SEBASTIAN16 ROZSNYAI GABRIELLA SZABRINA17 SZABO MÁRTON-MÁRK18 SZEKELY DAVID-MIHAI19 TOTH RAJMOND LEVENTE20 VISKI LEA ANTONIA21 VULTURAR TIMEA ILONA22 VULTURAR DAVID MIHAI

III.

Tanító - Prezensky Gabriella

1 ADORJAN ZITA2 BALOG INGRID-ILONA3 BANDI TAMÁS-ISTVAN4 BARTA MILÁN5 BARTHA TIMEEA-MONICA6 BOKOR ROBERT-ANDRÁS7 BOKOR-DOBAI LARS8 CHIOREAN ÁKOS9 CSOMA RENATA10 DAKO ANDREA-RÉKA11 DEZMÉRI MÁTÉ12 DÓKA TIMEA13 GRÄF REBEKA14 JAKAB NORBERT15 KADAR ROLAND-ISTVAN16 KULCSÁR BALÁZS17 NAGY ATTILA18 PAVEL ANDREA-ANNAMÁRIA19 PÎNTECAN CRINA-ELIZA20 TOBIAS JOHANNA21 TOTH BRIGITTA-BEATRIX22 VÁRADI ERIK-ERVIN23 VARGA BEA-KRISZTINA24 VEREŞ ALPAR-ZOLTAN25 VINCZE KRISZTIÁN26 VINCZE ANDREA-RENATA

IV.

Tanító - Vajnár Emese

1 ALBAN ARTHUR-DÁNIEL2 BALÁZS ISTVÁN3 BÁNYAI MÁRK-ÁRON4 BARTIS JÁNOS5 BATIZ LÓRANT6 BŰKŐS KRISZTIÁN-DÁVID7 CINEGE ROBERT8 CSETE PETRA-REBEKA9 CSŰRŐS ROBERT10 FARKAS LEVENTE MARK11 FEHÉR DOROTTYA-BERNADETT12 FERENŢI DARIUS-DANIEL13 GERGELY LORAND-SZABOLCS14 HŰVELYES ATTILA15 KISS ERIK-RICHÁRD16 KOSZORUS INGRID-VIVIANE17 KOVÁCS RIÁNNÁ-ROBÉRTÁ18 RÁDULY EVELIN-ROBERTA19 SCHUSZTER BOTOND-ROBERT20 TOTH JÚLIA-MELINDA21 VARGA FERENCZ-ROBERT22 FÜLÖP JÚLIA-ANITA

V.

Osztályfőnök - Bereczki Noémi Katalin

1 BANYAI ERIKA2 BUŞ GERGŐ3 DANI IULIU-ŞTEFAN4 HISEM DAVID-CRISTIAN5 JAKAB DALMA-KRISZTINA6 MAGYAROSI BRIGITTA-ENIKŐ7 MOLNAR NORBERT-LASZLO8 MUSZKA RONI-HUNOR9 NAGY NIKOLETTA10 ROZSNYAI ROBERT-ZOLTAN11 SZALLOS ORSOLYA12 SZÁNTÓ EFRAIM-RÓBERT13 SZECSÖDI RENÁTA-TIMEA14 SZENES ZALÁN-ADORJÁN15 TIMAR-SZABO PÉTER16 TUROS BETTINA

VI.

Osztályfőnök - Miklósi Mária

1 ADORJAN ALETTA-ABIGEIL2 ASZALOS LAJOS-LEVENTE3 BALÁZS KAMILLA4 BALLABARS TÜNDE-CRINA5 BALOGH EDDIE-ROLAND6 BODOR TŰNDE-ALIZ7 BOROS TAMAS-ARTHUR8 BUSTYA ATTILA-CSABA9 CSÁSZÁR EDVARD10 CZAKO RÉKA11 FRIEDERI IZABELLA12 HAVADI ZOLTÁN13 IANOSI MONIKA14 KATONA DÁVID-ISTVÁN15 LŐRINCZ ALPÁR-ZOLTÁN16 LUPAŞ MIRIAM-EVELIN17 MOLDOVAN PETRA-VIVIEN18 PENTEK TÍMEA-KRISZTINA19 SZÁSZ HENRIC-LEVENTE20 VARGA EDMOND-TAMÁS21 VINCZE TAMÁS

VII.

Osztályfőnök - Szász Enikő

1 ADI ADELINA-SAROLTA2 ALBERT SZILÁRD-ÁRPÁD3 AMBRUS SÁNDOR4 APA PATRIK-HUNOR5 BALOG ZOLTÁN-DÁVID6 FEHER ÁRPÁD7 GÁL DÁVID8 GLODEAN LARA - VICTORIA9 KACSÓ PETRA10 KALLO ISTVÁN-SZABOLCS11 KALLOS JUDIT-EMÖKE12 KELEMEN KRISZTA13 KISS ERIKA14 KOVÁCS ADRIENNE15 LŐRINCZ ANDRÁS-DÁVID16 MATE TIBOR-NORBERT17 MÁTHÉ RICHARD-JÁNOS18 MÁTHÉ SZILÁRD-BOTOND19 MISTI ZOLTÁN20 NAGY ALBERT-ALPÁR21 SZEKELY ENDRE22 TUROS DOROTTYA23 VARGA RENÁTA24 VARGA KRISZTINA-IZABELLA25 VIG NOEMI

VIII.

Osztályfőnök - Angyalosi Csaba

1 BALLA RICHARD-IANOŞ2 BŰKŐS STEFAN3 BUSTYA KRISZTINA CSILLA4 GERGELY RICHÁRD5 GERGELY HANNA-DALMA6 HAJDU-MÎRTEA G. CRISTOFOR-ALEXIS7 KOVACS RENÁTA-KRISZTINA8 KUN-BUZAFI DÁVID9 LAZAR ALPÁR10 MAGYAROSI ZOLTÁN-LEONÁRD11 NAICA DAVID12 ORBAN RENÁTA-IZABELLA13 SOLYOM HUNOR-NORBERT14 SZABÓ NORBERT15 SZABO GÁBOR-GYÖRGY16 SZABO CRISTIAN17 SZALLOS-BANDI SZABOLCS ÁKOS18 SZÁNTÓ SZILÁRD-KRISZTIAN19 SZÁSZ NORBERT20 SZÉKELY ATTILA-ÁRPÁD21 TAKACS ANDREA-IZABELLA22 TAMAS NORBERT-DÁVID23 TÖRÖK-BUZDUG ANDREI24 VILK BERNADETT

IX.a

Természettudományok, intenzív angol

Osztályfőnök - Szallós Kis Melinda

1 BARABÁS-LÁSZLÓ BARBARA2 BARTALIS ANDOR3 BENK BERNARD-AXEL4 BOTH TIMEA5 BULBUCA-BIRO RENÁTA-ENIKÖ6 COTOI TIMEA7 DEZSŐ LORÁND8 FABIAN ERIK-ISTVÁN9 GÁL ÁRPÁD-ATTILA10 GYŐRGY-GÁLL BEATRIX11 HARI ISTVAN-SANDOR12 HUNYADI BOTOND-ÁKOS13 JENEI RAYMOND- RÓBERT14 KORPOS EDUÁRD-SZABOLCS15 KUN KRISZTA-EVELYN16 MATIȘ MYLÁN17 MILONEAN RANIA-CRISTINA18 PAPP MILAN-SAMUEL19 RÁCZ ENIKŐ-BRIGITTA20 SÜTŐ EDINA-KRISZTINA21 SZILÁGYI MÁRTON-ALEX22 TÖRÖK MIHALY-ANDRAS23 TRIF ARTHUR24 TRIF KRISZTIAN25 VINCZI ZSOLT

IX.b

Turizmus

Osztályfőnök - Czondi János

1 BALÁZS BÁLINT2 BARTA VIVIEN3 BUDELECAN ANTONIO4 CZILIKA FRANCISC ALEX5 CSILLAG LÓRÁND6 CSOMA RÓBERT7 FARKAS LÓRÁND JÁNOS8 FEHÉRVÁRI MÁRK ZOLTÁN9 HABA EDINA-MELINDA10 HATHÁZI ERIK GÁBRIEL11 HENGER ANITA12 HINDRIC TAMÁS13 KIRÁLY KRISTÓF14 KOLCSÁR RENÁTA15 KOVÁCS MELISSA16 MATEI MONICA ANITA17 MENYHÁRD KATALIN ERZSÉBET18 MUNTEAN CRISTINA19 NAGY BLANKA20 NAGY LUKÁCS21 NAGY REBEKA22 PÉNTEK BOGLÁRKA23 SIMON ZSOLT RÓBERT24 SZABÓ MÁRK SÁNDOR25 SZŐCS IMOLA ORSOLYA26 TÖRÖK RITA27 ÚJLAKI SZABOLCS28 VARGA NORBERT ATTILA

X.a

Természettudományok, intenzív angol

Osztályfőnök - Szőcs Magdolna

1 BALAZS ISTVAN-KRISZTIAN2 BALAZS TIMEA-KRISZTINA3 BALINT ÁRPÁD-LEVENTE4 BERECZKY GERGELY5 BULBUCA BIRO GELLÉRT-ISTVÁN6 CSETE-REMETE EVELYN-ANDREEA7 DERZSI TAMÁS-ROBERT8 HATHAZI NOEMI9 KARDOS ÁKOS10 KELEMEN IMRE-CSANÁD11 KELEMEN DAVID-ISTVÁN12 KUDOR NIKOLETT13 LÁSZLÓ BRIGITTA-ANITA14 MÉSZÁROS DÁVID15 PALKO SZIDONIA-ERZSEBET16 PÁL-LUKÁCS IVETT17 PETRI EDWARD-IOZEF18 SCHUSZTER RICHARD-PATRIK19 SÜVEG NÁNDOR-KRISTÓF20 SZEKELY PAMELA-CARMEN21 VERESS DÓRA-ÁGOTA

X.b

Turizmus

Osztályfőnök - Schwartzkopf Tímea-Dalma

1 BODOR LORAND2 BOKOR NANDOR3 BONCZ JANOS-NIMROD4 FODOR ROBERT-ISTVAN5 GASPAR TIMEA-BEATA6 IEPURE EDVIN7 INCZE SZILÁRD-LEVENTE8 IOZSA NORBERT9 JANOSI DOROTTYA10 JOZAN TIBOR11 KEREKES-SALAMON ORSOLYA12 NAGY HUNOR-TAMÁS13 RÁPOLTI JÚLIA14 SUCIACHI KRISZTINA-BEATA15 SZILAGYI MATYAS16 TAMÁS BEÁTRIX-ALEXÁNDRA

XI.a

Turizmus

Osztályfőnök - Vajnár János Zsolt

1 BALAZS KRISZTIAN IANOS2 BALLA TIBOR ÁRPÁD3 BALLA ORSOLYA4 BARAZSULY MARK-ERIK5 BENKO WANDA - ANDREA6 CSERVENY CSILLA-MELINDA7 DARKÓ KINGA-NOÉMI8 FILEP KATALIN9 FODORPATAKI ERIKA10 GÁSPÁR MELINDA-BETTINA11 GECŐ JULIA ENIKŐ12 GLODEAN MARK-GERGŐ13 HORVATH FARKAS-LEVENTE14 HRUSKA ISTVAN15 IUHOS BEATRICE-KRISZTINA16 KADAR ANDRÁS17 KIS ANDREA-KRISZTA18 KOMAROMY ZOLTÁN19 KOVACS-PISTUKA ECATERINA-RENATA20 KULCSÁR DÁVID21 LINGNER ERIK ANDREAS22 MANASSES LORÁND-ARPAD23 NAGY BRIGITTA24 PETER HAJNALKA25 SZABO ANDREA-FRANCISKA26 SZABO APOLLONIA-ERZSEBET27 SZILÁGYI MÁRK28 TARISNYÁS RÉKA29 TOTH ROLAND-RUDOLF30 VARGA-MIHAI KLAUDIA-SZENDI31 ZUBAŞCU RENATA-HILDA

XII.a

Természettudományok, intenzív angol

Osztályfőnök - Hășmășan Judit

1 ANDRAS NICOLETA-BARBARA2 BALAZS TÜNDE3 CHIS SZABOLCS4 GOMBAR ARPAD-SZABOLCS5 JASKO BOTOND6 KOVACS HELGA7 MAGYARI NORBERT8 PAL TAMAS-DAVID9 PÉNTEK KITTI10 PÓCS PÉTER-ANDRÁS11 SOÓS EMESE-LENKE12 SZAKACS BEATRICE13 SZATMARY NORBERT14 SZILÁGYI ZSUZSA15 URKAN PETÉR-ALEX16 ZSOLDOS KRISZTA-ANDREA

XII.b

Turizmus

Osztályfőnök - Iszlai Enikő

1 DEÁK VANDA-TAMARA 2 DÉNÁR ÁRON-DÁNIEL 3 GÁBOS EMESE-SUSANA4 HĂȘMĂȘAN ROBERT5 KERESZTES KRISZTINA 6 KOVÁCS TIBOR 7 MISKA IVETT-TIMEA8 MURESAN LÁSZLÓ9 NEMES KAROLINA 10 NOGHI EMESE 11 NOGHI LORÁND 12 OROSZ NORBERT13 RÁCZ RICHARD-TIHAMÉR 14 SIMON LORÁND-ENDRE15 SZABÓ KAMILLA-LILLA16 SZABÓ NORBERT-SÁNDOR 17 SZÁSZ-ZSIGA MÁRTA 18 TAKÁCS ZSOLT19 TUSONI HELGA-ETELKA20 UDVAR SZIDONIA-ERIKA